Okna PVC i drzwi tarasowe zaawansowana technologia

Wybór okien i drzwi to jedna z najważniejszych decyzji podczas budowy domu lub modernizacji mieszkania. Stolarka otworowa ma bowiem znaczący wpływ na komfort domowników – decyduje o zapotrzebowaniu na energię, reguluje dostęp promieniowania słonecznego, zapewnia bezpieczeństwo.

We wszystkich naszych oknach stosujemy profil klasy A. Ich współczynnik przewodzenia ciepła pozwala wyeliminować linowe mostki cieplne, które były efektem tego, że stosowano gorszej jakości okna. Oferta obejmuje również szczegółowy pomiar, doradztwo, transport oraz montaż przez wyspecjalizowane grupy monterskie.

V82 zloty dab Award1

Okna V82 to rozwiązanie dla osób poszukujących solidnych rozwiązań. System charakteryzuje bardzo dobre połączenie właściwości energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności. Wielokomorowa rama z potrójnym układem uszczelek gwarantuje skuteczną izolację termiczną, spotykaną jedynie w rozwiązaniach najwyższej klasy. Seria ta charakteryzuje się prawie tak samo korzystnymi parametrami izolacji termicznej jak topowa seria V90+. Węższa głębokość zabudowy sprawia, że system doskonale nadaje się do zastosowania przy renowacji już ocieplonych budynków. Wysoka odporność na działanie sił mechanicznych i zmiany temperatur wynika z parametrów profili wykonanych w najwyższym standardzie oraz zastosowania w skrzydłach i ościeżnicach specjalnych wzmocnień ze stali ocynkowanej, gwarantujących wytrzymałość nieporównywalną z parametrami konkurencyjnych rozwiązań.

Zobacz więcej
Lumup 2

Rozświetla wnętrze

Okno LUM’UP wnosi do wnętrz więcej designu i naturalnego światła. Klasyczna linia skrzydła okiennego i listwy przyszybowej nadaje mu eleganckiego kształtu. Niskie złożenie ramy i skrzydła oraz wąski zestaw słupka ruchomego pozwalają wpuścić do pomieszczenia dużą ilość naturalnego światła. Za duże nasłonecznienie wnętrza odpowiada także pakiet szybowy o współczynniku Lt na poziomie aż 74%.


Energooszczędność

> Uw=0,8 W/(m2·K)


Światło

> Złożenie ramy i skrzydła 106 mm

> Złożenie słupka ruchomego 108 mm

> Lt = 82% lub 74-75% w przypadku pakietu 2-komorowego


Trwałość

> Technologia Nano Glue

> Autorski system wzmocnień o grubości nawet do 3 mm

Zobacz więcej
V74

Okno V74 to system, który sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Jego funkcjonalność zapewnia wygodne użytkowanie, a budowa profili odpowiednie parametry cieplne oraz akustyczne. System V74 dostępny jest w kolorze Realwood Woodec Turner Oak, który pozwala uzyskać naturalny efekt prawdziwego drewna.

Zobacz więcej
V70 3szyby

Okno V70 to propozycja dla osób, które szukają produktu o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości. Okna mają klasyczny i elegancki wygląd, dzięki czemu wkomponują się w każde wnętrze. Główną zaletą V70 jest jego funkcjonalność. Regulacja stopnia uchyłu, mikrowentylacja oraz blokada błędnego położenia klamki oferowane w standardowym wyposażeniu sprawią, że użytkowanie okien będzie łatwe i przyjemne.

Zobacz więcej
V82 pro safe bialy Award1 Jakosc roku 2016

V82 ProSafe jest efektem pracy inżynierów firmy Vetrex, którzy dzięki swoim kompetencjom, fachowej wiedzy i odpowiedzialności wobec produktu i jego przyszłych użytkowników stworzyli okno, które zaspokaja jedną z najważniejszych potrzeb człowieka – poczucie bezpieczeństwa.

Pomyślne testy w klasie RC2 przeszły wszystkie okna wykonane w systemie V82 ProSafe, w tym stolarka przesuwna. Inwestor otrzymuje więc kompleksową ofertę, w której każde okno w jego domu będzie posiadać certyfikat bezpieczeństwa, zachowując jednocześnie bardzo korzystne parametry w zakresie energooszczędności, szczelności, funkcjonalności i estetyki.

W przypadku bezpieczeństwa chcemy mieć pewność, że otrzymujemy ochronę, której deklarowana wielkość potwierdzona jest badaniami. System V82 ProSafe został poddany wielu testom, które jednoznacznie wykazały, że okno spełnia wymogi dla stolarki antywłamaniowej w klasie RC2. Jednak bezpieczeństwo to nie jedyny atrybut okna V82 ProSafe. Nabywca decydujący się na montaż stolarki w tym systemie, opartym na profilach o szerokości 82 mm, może też liczyć na wysokie parametry w zakresie energooszczędności, szczelności, funkcjonalności i estetyki, mając do dyspozycji cały komplet certyfikowanych produktów, w tym okna przesuwne oraz energooszczędne podkłady podparapetowe.

Zobacz więcej

Okna Przesuwne

Wizualizacja vm c 2048x1536

Nowa generacja drzwi tarasowych wpisująca się w najnowsze trendy w architekturze, łączy najwyższy komfort użytkowania, szeroką funkcjonalność z walorami estetycznymi.

Zobacz więcej
W9 int 4k 01 2048x1457

vetrex AluSlide to tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne wyprodukowane na trwałych aluminiowych profilach. System ten sprawdzi się w nawet najodważniejszych nowoczesnych realizacjach.

Zobacz więcej
Slideup

SLIDE’UP to nowoczesny system przesuwny dający duże możliwości aranżacji wnętrz. Jakość marki premium i szeroki wachlarz możliwości w korzystnej cenie.

Zobacz więcej
Uchylno przesuwne

Zaletą systemu uchylno-przesuwnego jest łatwe otwieranie okien i nieblokowanie przestrzeni we wnętrzu domu – po otwarciu skrzydła nie wchodzą do pomieszczenia, lecz chowają się równolegle jedno za drugim.

Zobacz więcej